Beylikdüzü Hafriyat

beylikdüzü-hafriyat

beylikdüzü-hafriyat


Beylikdüzü Hafriyat

    Hafriyat işlemleri oldukça güvenlik ve tedbir isteyen bir iştir. Bu işlemleriniz için Beylikdüzü hafriyat firmamız  yasal izinleriyle hizmet vermektedir.

Hafriyat ve Kazı

    İnşaat işlerinde başlarken öncelikle yasal izinlerin ve ruhsatın tamamının eksiksiz olması gereklidir. Yıkım ve kazı izinleri aldıktan sonra hafriyatla ilgili kısımlarda firmamız günlük ve aylık olacak şekilde ihtiyaca göre size kamyon ve iş makineleri sunmaktadır. Kazı işlerinde uzman mühendisler ve bilgi sahibi teknik personeller olmalıdır. İnşaat alanında gerekli önlemler alınmalıdır.

   Kentsel dönüşüm neticesinde yapılan yıkımlarda ise yan binaların güvenliği sağlanmalıdır. Kazılarda veya yıkımlarda alanda hiç bir canlı bulunmamalıdır.

Yasaya Uygun

  Kazı ve yıkımlardan sonra kalan hafriyatı taşıyan firmaların Belediyelerden aldığı özel izni olmalıdır. Özel izne sahip çevreye ve insana saygılı Beylikdüzü hafriyat ekibimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.