Kavaklı Hafriyat Şirketi

Kavaklı Hafriyat Şirketi

Kavaklı Hafriyat Şirketi


Kavaklı’da hafriyat firması arayışınızda kalite ve hesaplı fiyatları sizlere sunan firmamız tüm projelerinizde sunduğu çözüm ortaklığı ile verilen görevi başarı ile yerine getirmektedir. Kavaklı ve çevresinde yürüttüğünüz projelerde hafriyat kaleminde size sunduğu profesyonel ve kurumsal hizmeti ile beğeninizi kazanacak olanKavaklı Hafriyat şirketi;

 • Üst yapı,
 • Alt yapı,
 • Çevre düzenleme

İşlerinin hafriyat kalemlerinde kiralık makine – kamyon hizmetinin yanı sıra tüm hafriyat işlemlerini anahtar teslim yapma kabiliyeti ve becerisine sahiptir. Yeterli makine parkımız, deneyimli teknik personellerimiz, operatör ve şoförlerimizleanahtar teslimi olarak yürüttüğünüz tüm projelerin hafriyat işlerine talibiz.Yüklenimini üstlendiğiniz projelerinizde bizimle iletişime geçerek teklif almadan projenizin inşaatına başlamayın.

Kavaklı Hafriyat Şirketinin Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Yüklenimini üstlendiğiniz Kavaklı ve çevresindeki üst yapı veya alt yapı projelerinde hafriyat kalemi içerisinde kalan tüm iş kalemlerinde sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Deneyimli teknik ekiplerimizle birlikte anahtar teslimi olarak üstlenebileceğimiz hafriyat işlemlerinde;

 • Yıkım ve moloz taşıma işleri,
 • Kazı işleri,
 • Dolgu ve tesviye işleri,
 • Sıkıştırma işleri,
 • Yol işleri,
 • Çevre düzenlemesi işleri

Firmamız tarafından proje ve şartnamesine uygun olarak gerçekleştirilerek tarafınıza teslimi yapılır. Tüm imalat sürecinde işin gereği olacak makine ve ekipmanlarla çalışan firmamız imalatın herhangi bir sürecinde güveninizi zedeleyecek herhangi bir ihmale izin vermeyerek İş Sağlığı ve Güvenliği tedbirleri içerisinde üstlendiği hafriyat işlerini tamamlar. Taahhüt işlerinde kontrol heyetine işi sorunsuz teslim etme görevini de üstlenen Kavaklı hafriyat şirketi firmamız sizinle imzaladığıhafriyat şirketi ana sözleşmesigereğini yerine getirerek memnuniyetinizi kazanacak işlere imza atar.

Kavaklı Hafriyat Şirketi İle Nasıl Çalışılır?

Kavaklı ve çevresinde üstlendiğiniz projelerde Kavaklı hafriyat şirketi ile çalışmak oldukça kolaydır. Öncelikle ihale yolu ile aldığınız taahhüt işlerinin veya şahıs işlerinin sözleşmesini imzalamanın ardından Kavaklı hafriyat şirketi iletişim kanallarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Tarafımıza dijital veya basılı olarak yüklenimini üstlendiğiniz işin projesini teslim ederek süreci başlatabilirsiniz. Teknik ekibimiz projeniz üzerinde yapacağı keşif ve metraj işlemlerinin ardından projenin yapılacağı bölgeyi ziyaret ederek gerekli hallerde sizden zemin raporunu ister ve teklifimizi hazırlar. Teklifimizi olumlu bulmanız halinde;

 • İşe başlama tarihi,
 • İş bitim tarihi,
 • İşte kullanılacak kamyon ve iş makinesi türleri,
 • Tarafımızca yapılacak imalat kalemleri,
 • KDV hariç teklif bedeli

İçerecek şekilde ana sözleşme hazırlanır ve karşılıklı olarak imzalanır. Sözleşmede belirtilen sürede işe başlamak için birkaç gün önceden makine ve kamyon sevkiyatı gerçekleştirilerek belirtilen sürelerde iş başı yapılır. En geç sözleşmede belirtilen iş bitim tarihinde sorunsuz bir şekilde hafriyat imalatları tamamlanarak tarafınıza teslim edilir.Tüm süreç boyunca direktifleriniz ve memnuniyetiniz dikkate alınarak profesyonellik içerisinde hafriyat imalatı yerine getiren firmamızın iyi bir çözüm ortağı olmanın gereklerini yerine getirileceğinden emin olabilirsiniz.

Kavaklı Hafriyat Şirketi Teklif Fiyatları Neye Göre Değişir?

Kavaklı hafriyat şirketi fiyatlarıanahtar teslimi hafriyat hizmeti taleplerinizde teknik ekibimizce gerçekleştirilen detaylı keşif ve metraj çalışmalarının ardından; kiralık iş makinesi ve kamyon taleplerimizde ise kiralama talebinde bulunduğunuz süre ve makine türlerine göre belirlenmektedir. Her iki hizmet talebinde de firmamız sizlere en hesaplı fiyatı en uygun ödeme koşullarında sunacak teklifi hazırlayarak işi vereceğiniz en avantajlı firma olarak karşınıza çıkar.

 • Deneyimli operatör ve şoförlerimiz,
 • Bakımlı kamyon ve iş makinelerimiz,
 • Kurumsal hizmet anlayışımız

Memnuniyetinizi kazanmanın yanında maliyetlerimizi düşürerek size en hesaplı teklifi sunmamızda bize yardımcı olur. İşi alırken fiyat olarak size sunduğumuz memnuniyetle başlayan çözüm ortaklığımız iş teslimine kadar devam eder.

Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde kiralık kepçe ihtiyacınızda şu yazımızdan yararlanarak firmamızdan destek alabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz:

Beylikdüzü Hafriyat Firmaları

Beylikdüzü Bobcat

Beylikdüzü Gürpınar Kiralık Kepçe

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.