Yakuplu Hafriyat Şirketi

Yakuplu Hafriyat Şirketi

Yakuplu Hafriyat ŞirketiYakuplu hafriyat şirketi olarak uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyeti bağlamında hizmet yürütmekteyiz. Şirketimiz genel itibariyle en başta hafriyat olmak üzere; kırım, yıkım işlemleri ve nakliyat işleri, bina temel yıkım hafriyatı gibi birçok konuda hizmet sağlamaktayız. Yaptığımız işler sayesinde birçok başarılı faaliyete imza atmış bulunmaktayız. İnşaat sektörünün önemli bir adımı olan hafriyat işi ile alakalı olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemlerimizi yürütmekteyiz. Hedeflediğimiz amaç doğrultusunda profesyonel bir şekilde güçlü makine parkı ve tecrübeli elemanlarımızı bünyemizde barındırmaktayız. İşlerimizi yürütürken Yakuplu hafriyat şirketi olarak, işveren bütün kuruluşlara ve çalışanlarımıza karşı olan sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve bu bilinç doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Yakuplu Hafriyat Şirketi Hizmetlerimiz

Yakuplu hafriyat şirketi olarak sunduğumuz hizmetler ile birçok başarıya sahip olmaktayız. Genel itibariyle hafriyat işi ili alakalı her türlü hizmeti değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Böylece yaptığımız işler neticesinde müşteri memnuniyetini elde etmiş olmaktayız. Yaptığımız hizmetler ile kaliteli ve güvenilir nitelikte işler ortaya koymaktayız. Yakuplu hafriyat şirketi olarak sunmuş olduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Tüm hafriyat işleri
 • Yıkım işleri
 • Bina yıkımı ve enkaz kaldırma, sökme
 • Yüksek bina yıkımları
 • Alt yapı ve kanalizasyon işleri
 • Ağır taşımacılık işlemleri
 • Stabilize dolgu işleri

Yapmış olduğumuz hizmetler genel itibariyle bu şekildedir. Bu hizmetleri yerine getirirken tabii ki makine parkımız oldukça geniş ve gelişmiş bir yapıdadır. Kullandığımız araçlar ve makineler gelişen teknolojinin takipçisi olacak niteliktedir. Ayrıca araç ve makine bakım ve onarımlarımız, müşterilerin herhangi bir şekilde mağduriyete erişmemesi için, düzenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Yakuplu Hafriyat Şirketi Makine Parkurumuz

Yakuplu hafriyat şirketi makine parkurumuz son derece gelişmiş araç ve makinelerden oluşmaktadır. Kullandığımız makineler ile hafriyat veya gerçekleştirdiğimiz başka işlemler için son derece kullanışlı bir yapıya sahiptir. Şirketimizin bünyesinde bulunan bu makinelerin kullanımına ilişkin gayet bilinçli çalışanlarımız bulunmaktadır. Her an gerçekleşebilecek olan arızalara karşılık olarak düzenli bakım ve onarım işlemi içerisinde olmaktayız. Parkurumuzda bulunan araç ve makineler sayesinde, işverenlerimizin her türlü hafriyat işi ile alakalı sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözmekteyiz. Yakuplu hafriyat şirketi olarak parkurumuzda bulunan araç ve makineler şu şekildedir:

 • Loder
 • Ekskavatör
 • Kepçe
 • Ekskavatör kazıcı yükleyici
 • Yükleyici düzeltici kepçe
 • Kanal kazıcı ve yükleyici beko loder
 • Yol silindiri

Neden Yakuplu Hafriyat Şirketi Seçilmeli?

Yakuplu hafriyat şirketimizi seçmeniz için birçok sebebimiz bulunmaktadır. Öncelikli olarak kurumsal kimliğe sahip bir organizasyon içerisindeyiz. Genel misyonumuz içerisinde müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet bulunmaktadır. Bu kavramlar bizim için büyük önem arz etmektedir. Müşteri memnuniyetine yönelik olarak, yaptığımız işlerde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmek ve bunlara yaraşır şekilde optimum çözümler üretmek gayreti içerisinde bulunmaktayız. Yakuplu Hafriyat Şirketi gerçekleştirmiş olduğumuz yıkım, hafriyat vb. işlemlerde güvenli çalışma ortamının sağlanması, eksiksiz olarak gerçekleştirilecek iş takibinin gerçekleştirilmesi, sunulacak hizmetlerin kaliteye tabii olması ve en önemlilerinden birisi ise taahhütlerimiz doğrultusunda söz verilen zamanda istenilen hizmeti vermeyi garanti ediyoruz.

Yakuplu Hafriyat Şirketi Fiyat Politikamız

Yakuplu hafriyat şirketi olarak ücret politikamız, genel itibariyle müşteri memnuniyeti sağlayacak ölçüde uygun fiyatlar sunmaktayız. Fiyat politikamızı yapılacak işe göre ve kullanılacak olan araç ve makine türlerine göre farklılık göstermektedir. Yakuplu hafriyat şirketimiz ile hizmet vereceğimiz proje bünyesinde çalışan ekip üyelerimiz tarafından fiyat değerlendirmesi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra hizmetin gerçekleştirileceği konuma göre de fiyatlarımız artmakta ya da azalabilmektedir. Bize ulaşmak için Yakuplu hafriyat şirketi iletişim adresimizi kullanabilirsiniz.

Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde faaliyetlerini sürdüren profesyonel hafriyat şirketine şu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz:

Beylikdüzü Kiralık İş Makinesi

Beylikdüzü Kiralık Kepçe

Beylikdüzü Moloz Taşıma

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.